Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci
Telefon
WhatsApp

Bilinçaltı Danışmanlığı (Hipnoz)

  • Anasayfa
  • Bilinçaltı Danışmanlığı (Hipnoz)

Bilinçaltı Danışmanlığı (Hipnoz)

BİLİNÇ ALTI DANIŞMANLIĞI (HİPNOZ)

Bilinç altı temizliği öze dönüş,içsel yolculuktur.kişisel gelişimimiz için hızlı ve etkili bir yol sunar.
Hipnoz uyku hali değildir, iç dünyada yaşanan bir farkındalık ve uyanıklılık durumudur.
Hipnoz bilinç altı ile iletişim kurmanın en etkili yoludur.

MERKEZİMİZDE BİLİNÇ AŞTI DANIŞMANLIĞI UYGULAMALARI NASIL OLUR?

Elit fizyoterapi merkezimizde bilinç altı danışmanlığı uygulamaları konusunda eğitimli ve tecrübeli uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır. İlk görüşmede danışanımızın kendisi, geliş sebepleri ve yaşadığı sorunlar hakkında detaylı bilgi alınıp değerlendirilmekte ve uygun görüldüğü takdirde bir sonraki seanstan itibaren hipnoterapi süreci başlamaktadır. İlk hipnoterapi seansından önce hipnoterapi uygulanacak danışana, seans ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

BİZİM UYGULADIĞIMIZ  HİPNOZ SEANS VE HİZMET KAPSAMI NEDİR?

Bizim uyguladığımız seanslar, akıl ve beden sağlığı yerinde olanlara, yaşam kalitelerinin yükseltilmesi doğrultusunda bilinçaltı düzeyde gerçekleştirdiğimiz özgün kişisel gelişim eğitimleri sürecinin aşamalarından her birini ifade etmektedir. Seanslarımız, "insan sağlığına yönelik" bir amaca yönelik olmayıp, sadece kişisel gelişim ve davranış/alışkanlık değiştirme eğitimleri kapsamında gerçekleşir.Trans durumuyla etki gücü oldukça yüksek olan bir eğitim seansı içerisinde telkin, NLP ve EFT gibi tekniklerden biri ya da hepsi kullanılabilmektedir.


BİR SEANSIN SÜRESİ NE KADARDIR?


Çocuklarda ortalama 30 dakika yeterli oluyorken, yetişkinlerde ortalama seans süresi 45 dakikadır.

Hipnoz sırasında kontrolümü kaybedip, yapmak istemediğim şeyleri yapar mıyım, istemeden sırlarımı verir miyim?

Burada bilinmesi gereken diğer bir nokta da hipnoterapistin gücünün sınırsız olmadığıdır. Hipnoz olan bir kişi yapmak istemediği bir davranışta bulunmaz, istemediği hiçbir şeyi söylemez. Kişinin inançlarına, ahlaki değerlerine, değer yargılarına ters düşecek bir telkin, en derin hipnozda bile reddedilir. Medyada hipnoz adı altında rastladığınız, kişilerin kontrolsüz tuhaf davranışlar sergilediği tabloların, tıbbi hipnoterapi ile hiçbir ilişkisi yoktur.