Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci
Telefon
WhatsApp

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu

PROFESYONEL YAŞAM KOÇU

Yaşam koçu olarak, kişinin hedeflerini belirlemesine ve bu hedeflere ulaşmak için uygulanabilir bir plan geliştirmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Tüm potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için profesyonel destek vermektir ilkemiz.
BU süreci, şu anda neler olup bittiğini inceleyerek, engellerinizin veya zorluklarınızın neler olabileceğini keşfederek ve yapılacak eylemleri seçerek, Danışanın hayatındaki başarılara, genel şartlara ve geçişlere yönelik çalışmalarla destek vermek amacımız.

Yaşam koçluğu, danışan kişinin potansiyelinin en üst limitlerine çıkmasını ve yaşam hedeflerine ulaşmasını sağlayan profesyonel bir rehberlik sistemidir. Yaşam koçluğu çalışmaları kapsamında kişisel gelişim ve kariyer planları üzerinde durulur.

• Danışanın, istediği hedeflere ulaşabilmesi için hayat tarzına uygun bir bakış açısı geliştirmesini sağlamak,
• Danışanı, kendi potansiyelini keşfetmesi ve geliştirmesi için motive etmek,
• Danışanın hedeflerine, karakterine ve bakış açısına uygun eylem planları ve stratejiler geliştirmek,
• Danışanın sorumluluk almasını sağlamak için bakış açısını geliştirmek,
• Doğru sorularla danışanın ihtiyaç duyduğu cevaba ulaşmasını sağlamak,
• Etkili, dengeli ve başarılı bir yaşam sürmesi için danışanın; doğru karar alma ve seçim yapma yetilerini geliştirmesini sağlamak.